Łóżka

Orion

Długość (zewn.) 2060 mm
Szerokość (zewn.) 1020 mm
Wysokość (przy szczycie łóżka) 420 mm
Najniższe/najwyższe położenie 37/82 cm
Długość łoża 2000 mm
Szerokość łoża 850 mm
Wysokość podnoszenia 430 mm
Prześwit pod łóżkiem 180 mm
Maksymalne obciążenie 175 kg

Łóżko EWN Orion doskonale sprawdza się w placówkach medycznych jak i warunkach domowych. Dzięki swojej stabilności i wygodzie klasyfikujemy go jako mebel o maksymalnym komforcie i jednocześnie jako Łóżko rehabilitacyjne.Elektryczne sterowanie za pomocą przewodowego pilota umożliwiające regulacje wysokości leża,sekcji głowy oraz uda w znacznym stopniu ułatwiają pielęgnację pacjenta w leczeniu zamkniętym jak i w domu. Łóżka rehabilitacyjne EWN ORION posiadają czteroczęściowe leże są wykonane z kształtowników stalowych, które są pokryte lakierem proszkowym odpornym na uszkodzenia mechaniczne. Obudowa łóżek wykonana jest w drewnie wraz z opuszczanymi barierkami bocznymi.

Astra

Długość (zewn.) 2140 mm
Szerokość (zewn.) 980 mm
Wysokość (przy szczycie łóżka) 420 mm
Najniższe/najwyższe położenie 370/820 mm
Długość łoża 2000 mm
Szerokość łoża 850 mm
Wysokość podnoszenia 430 mm
Prześwit pod łóżkiem 180 mm
Maksymalne obciążenie 175 kg

Domowy charakter oraz pełna stabilność tego łóżka rehabilitacyjnego czynią z niego mebel o maksymalnym komforcie. Łóżko jest wykonane z kształtowników stalowych, które są pokryte lakierem proszkowym odpornym na uszkodzenia mechaniczne. Łóżko posiada czteroczęściowe łoże: sekcja oparcia pleców, uda i podudzia podnoszona za pomocą sterowników elektrycznych. W łóżku tym istnieje możliwość regulacji wysokości ( najniższe położenie to 37 cm a najwyższe 82 cm). Szczyty łóżka wypełnione płytą dekoracyjną w kolorze buku. Łóżko wyposażone jest w barierki metalowe, opuszczane.

SP-01R

Długość (zewn.) 2140 mm*
Szerokość (zewn.) 980mm*
Długość łoża 2000mm
Szerokość łoża 850mm
Maksymalne obciążenie 190kg
Waga łóżka 75kg
Zakres regulacji oparcia pleców 0-85

Konstrukcja łóżka wykonana z kształtowników stalowych, pokryta lakierem proszkowym odpornym na uszkodzenia mechaniczne. Szczyty wykonane z rur stalowych pomalowane lakierem proszkowym, lub pokryte powłoką niklowo-chromową. Wkład szczytu z płyty laminowanej lub płyty wodoodpornej Unilam. Regulacja oparcia pleców stopniowana mechanicznie, krążki odbojowe w narożnikach łóżka.
Układ jezdny: 4 kółka z indywidualną blokadą. Całość konstrukcji pozwala na przeprowadzanie dezynfekcji w komorze.

SP-02R

Długość (zewn.) 2140 mm*
Szerokość (zewn.) 980mm*
Długość łoża 2000mm
Szerokość łoża 850mm
Maksymalne obciążenie 190kg
Waga łóżka 75kg
Zakres regulacji oparcia pleców 0-85
Zakres regulacji sekcji ud i podudzia 0-45

Konstrukcja łóżka wykonana z kształtowników stalowych, pokryta lakierem proszkowym odpornym na uszkodzenia mechaniczne. Szczyty wykonane z rur stalowych pomalowane lakierem proszkowym, lub pokryte powłoką niklowo-chromową. Wkład szczytu z płyty laminowanej lub płyty wodoodpornej Unilam. Łóżko posiada trzyczęściowe łoże: sekcję oparcia pleców, uda i podudzia - regulacja sekcji stopniowana mechanicznie. Krążki odbojowe w narożnikach łóżka.
Układ jezdny: 4 kółka z indywidualną blokadą . Całość konstrukcji pozwala na przeprowadzanie dezynfekcji w komorze.

Stół pionizujący typ ST 101/202

Wyposażenie standardowe
-tapicerowana leżanka o wymiarach 73*200 cm(możliwość wykonania szerszej 120 cm i dłuższej leżanki 220 cm) -elektryczna regulacja wysokości leżanki 44-84 cm( dotyczy tylko stołu ST202)
-elektryczna regulacja pionizacji w zakresie do 85 stopni -mechaniczny system awaryjnego opuszczania leżanki z funkcji pionizacji
-trzyczęściowy system pasów stabilizujących klatkę piersiową, biodra i nogi pacjenta -system kółek z indywidualna blokadą
-standardowy podnóżek w całości pod obie stopy pacjenta -maksymalny przewidywany ciężar pacjenta 135 kg
Wyposażenie dodatkowe
-płyty podporowe dla stóp dzielone pojedynczo z regulacją wysokości i kąta pochylenia -otwór w leżance na nos
otwór w leżance z pasem stabilizującym nogi pojedynczo -zestaw stabilizujący głowę pacjenta
-stolik do zajęć i terapii

Funkcja pionizacji jest bardzo ważną z punktu widzenia potrzeb życiowych pacjentów z rozległymi paraliżami, jak para i tetraplegicy.Podstawowe korzyści pionizacji to-trening układu krążenia,aktywacja oddychania,pobudzenie funkcji pęcherza i jelit, profilaktyka odleżyn, profilaktyka skurczy,trening postrzegania, zmniejszenie ryzyka infekcji dróg oddechowych.

typ ST 101

Rehabilitacyjny stół z płynną elektryczną funkcją pionizacji za pomocą przewodowego pilota.

TYP ST 202

Rehabilitacyjny stół z płynną elektryczną funkcją pionizacji oraz dodatkową regulację wysokości leżanki za pomocą przewodowego pilota