EW-MED

Formularz kontaktowy


Okamul HD 11L (prądoprzewodzący)

Chemia budowlana  »  Wykładziny  »  Grunty

HD 11L - Grunt uniwersalny.

wolny od rozpuszczalników

prądoprzewodzący

dyspersjy

na podłoża chłonne

Właściwości i zakres zastosowania:

Bez rozpuszczalnikowa prądoprzewodząca dyspersja do tworzenia warstwy prądoprzewodzącej na podłożach chłonnych pod kleje Okamul E 1-L, Okamul T6plus-L, Okamul D 3-L, Okatmos EL 40-L, Okatmos EE 10-L. Przewodzenie zgodnie z normą DIN 51953.

Dane techniczne:

Opakowanie: 10 kg pojemniki z tworzywa sztucznego
Kolor: czarny
Zużycie: Ok. 100-150 g/m2
Czas schnięcia: na jastrychach cementowych i betonie: 3-5 godzin
na jastrychach anhydrytowych:24 godziny
Przystosowanie do ogrzewania podłogowego tak
Przystosowanie pod meble na rolkach: tak
Magazynowanie: magazynować w dodatniej temperaturze, ok. 6 miesięcy
GISCODE: D 1

Przygotowanie podłoża

Podłoże musi być mocne, suche, czyste i wolne od rys, spękań, tłuszczów i olejów. Podłoża z jastrychu anhydrytowego i z płynnego jastrychu anhydrytowego należy bezwzględnie przeszlifować, aż do usunięcia mleczka anhydrytowego.

Gruntowanie:

Prądoprzewodzącą dyspersję wiążącą Okamul HD 11-L bez rozcieńczania stosować do gruntowania podłoży lub wylewek mas samopoziomujących Servoplan, Servofix lub Servoalpha Przed użyciem dobrze wymieszać. Grunt prądoprzewodzący nanosimy na podłoże za pomocą wałka. Po wyschnięciu dyspersji wiążącej możliwe jest klejenie wykładzin prądoprzewodzących za pomocą klejów prądoprzewodzących. Po całkowitym wyschnięciu gruntu na każde 30m2 powierzchni należy przykleić do podłoża pasek miedziany o długości 1 mb i uziemić go. Przy klejeniu paska miedzianego należy pamiętać, aby pasek miedziany tak przebiegał by wszystkie powierzchnie przewodzenia były nie dalej niż 8 mb od paska.

Narzędzia:

Wałek, pędzel.

Czyszczenie narzędzi:

Narzędzia czyścić wodą, krótko po użyciu.

Palety:

60 x 10kg

Powyższe dane, przygotowanie i zastosowanie produktu oparto na naszej wiedzy i doświadczeniu. Z powodu różnych niezależnych od nas czynników, np. nietypowe podłoża, warunki zewnętrzne, zalecamy przeprowadzenie własnych prób, aby stwierdzić, czy nasz produkt nadaje się do danego postępowania. Firma Kiesel Polska nie ponosi odpowiedzialności z tego powodu.

Chemia budowlana

więcej

Ddbaj z nami o swoje podłogi

Środki czystości
Dr. Schutz

więcej

© Copyright 2004-2012 EW-MED Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie strony a&r multimedia.